.

.

Подобри домови и градини Georgоргина Фау Путница од крзно од подот 24 од 24 кафеава од 1

Подобри домови и градини Georgоргина Фау Путница од крзно од подот 24 од 24 кафеава од 1

DEN 399.84
Износ

Прави одлично дополнително седиште или перница за дневни соби, семејни простории, густини, спални соби или простории за игри е удобно и поддржувачко за седење или потпирање на филмови, читање или само одмор и релаксирање на големата перница, исто така, го штити подот или друг мебел од гребење или оштетена оваа перница од крзно од крзно, понудена од подобри домови и градини е преголема 24 "инчи широк x 24 " инчи во кафеава боја, други бои се достапни, прави одлично дополнително седиште или перница за дневни простории, семејни простории, густини, спални соби, спални соби, спални соби, спални соби, спални соби, спални соби, спални соби, спални соби, спални соби Или собите за игри се удобни и поддржувачки за седење или потпирање на филмови, читање или само одмор и релаксирање на големата перница, исто така, го штити подот или друг мебел од изгребана или оштетена оваа перница за седиште е преголема 24 "инчи ширина x 24" инчи други бои Се достапни.

R

Им се допаѓа и на купувачите