.

.

Blue Torrent Key West не'рѓосувачки во скала за базени за базени

Blue Torrent Key West не'рѓосувачки во скала за базени за базени

DEN 3.00
Износ

Синиот торент Кид Вест не'рѓосувачки во скалилата за базени за базени е скала со врвен квалитет го прави излегувањето и да влезе во вашиот базен полесно што досега. Супер силните шини од не'рѓосувачки челик овозможуваат скалилата лесно да се сместат 225 фунти. Овој модел има полимерни не-лизгачки чекори. Скалата е дизајнирана да одговара на длабоки базени до 54 инчи. Blue Torrent Key West не'рѓосувачки во скала за базени за базени : во скала за базени. Рачки од не'рѓосувачки челик. Хардвер од не'рѓосувачки челик.

R

Им се допаѓа и на купувачите