.

.

Дома лено модерна шега таупе апстрактна геометриска област килим, 8 '10' '

Дома лено модерна шега таупе апстрактна геометриска област килим, 8 '10' '

DEN 2.33
Износ

Додадете шема за привлекување очи и мека текстура на вашите подови со vcny home lenox shaggy high куп килим во затворен простор. Пријатен центар за секоја просторија, овој килим со беж и бела област има апстрактни геометриски дизајни на висок куп што е ултра-мек и кадифен под нозете. Внатрешниот килим е направен од траен полиестер што се спротивставува на вода, дамки и бледнее за долготраен изглед што ќе го сакате. Можете да ја задржите оваа област килим да изгледа и да се чувствувате свежо со тоа што редовно го празнувате (само со прицврстување на вшмукување) за да ги отстраните нечистотиите и прашината. Забележете чисти излевања со размачкање со сува крпа или бришење на нив со влажна крпа и сапун со сапун-вода. Се препорачува употреба на рампа за килими (не е вклучена). Килим со високи купови за штрајк. Се одликува со апстрактен геометриски дизајн и мека текстура на бушава. Издржлива, отпорна на дамки. Куп : 100% полиестер, поддршка : 100% јута. Препорачана употреба на подлога за килими (не е вклучена). Само чисто место.

R

Им се допаѓа и на купувачите