.

.

Атлетски работи машка и голема машка јакна за машка патека, големини до 5xL

Атлетски работи машка и голема машка јакна за машка патека, големини до 5xL

DEN 2.67
Износ

Потсетувајќи нè сите да играме за loveубовта кон спортот, направено со мека ткаенина Трикот, доведувајќи го овој стил на класична јакна за машка патека со брзина со детали за атлетски градите, го прави лесен секој ден, секој спорт, оди со сè избор. Манжетни за ракави со ребрести ракави и јака помагаат да ја задржите јакната на место додека се движите. Целосно затворање на поштенски патенти. Стилот се прави со употреба на одржливи рециклирани материјали. Материјал : 62% полиестер/38% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Standard. Тежина : лесна. Јака : исмејувачки врат. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долги ракави со манжетни за ракави со ребра. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : предна лента; Мека ткаенина Трикот. Јакна за мажи од атлетски дела. 62% рециклиран полиестер / 38% спандекс. Машинско миење ладно, измијте ги темните бои одделно, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се отстрани навремено, ниско железо на обратно доколку е потребно. Јакна за мажи. Целосно затворање на поштенски патенти. Атлетски ленти за градите. Манжетни за ракави со ребрести. Јака со ребрести. Мека ткаенина Трикот. Странични џебови. Стандардно вклопување. Одржливи материјали. Рециклиран полиестер. Направено во Бангладеш.

R

Им се допаѓа и на купувачите