.

.

Значи, лајт од лесни улични воздушни слајдови сандали

Значи, лајт од лесни улични воздушни слајдови сандали

DEN 2.00
Износ

Воздушната, па лајт по лесна улица, е практично бестежински со својата надворешна светлина од пердуви дизајнирана да го извади стресот од вашиот обичен ден со тоа што ќе го амортизирате секој чекор. Неверојатно меко, затегнување на горниот дел ги третира нозете на неверојатна удобност. Ќе ги носиш со насмевка. 2,25 инчи пета. Отворен пети. Лизгање на затворање. Значи, лајт по лесна улица. Истегнете за вклопување и удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите