.

.

Главни теми традиционални FAU SISAL BARDER BLACK INTORER ACTENTHEAT ACCENT, 1'8 2'6

Главни теми традиционални FAU SISAL BARDER BLACK INTORER ACTENTHEAT ACCENT, 1'8 2'6

DEN 1024.00
Износ

Додадете стил и функционалност во вашиот дом со главните теми традиционални килими на гранична област на сисал или килим за тркач. Постојат пет опции за гранична боја кои вклучуваат сива, беж, кафеава, црвена и црна боја. Со повеќе опции за големина, тоа е ветре да го пронајдете совршен килим за вашиот простор без разлика дали станува збор за дневна соба, спална соба, трпезарија, кујна или домашна канцеларија. Квалитет изработен од 100% полиестер Овој килим ќе застане дури и во најтешкиот сообраќајни области со својата дамка и отпорност на избледени. Главната колекција на килими со сисал се одликува со поддршка од латекс на сите големини за да помогне да се одржи килимот на место на вашите подови. Повеќе опции за големина и боја се достапни за купување индивидуално или во комплети за килими со 3 парчиња. 100% полиестерско предиво. Изградба на висока/ниска јамка. 7/16 "Висина на купот. Големини на располагање се 1'8" x 2'6 "и 2'6" x 3'10 "Акцент килими, 1'9" x 5 ", 2 'x 6' и 2'6" X 10 'тркачи, и 4' x 5'4 ", 5 'x 7' и 7'6" x 10 'килими. , Црни и беж. Акцентни килими и тркачи се машини што се мијат. Областите за килими се само чисти.

R

Им се допаѓа и на купувачите