.

.

Сериозно меки комплети со лисја со перници за бонуси

Сериозно меки комплети со лисја со перници за бонуси

DEN 319.84
Износ

Уживајте во пријатниот ноќен сон со сериозно мекиот лист поставен со бонус перници. Овие листови се направени од 100% памук во 300 брои на конец со мека четкана завршница. Перкалето ткаење е јасен, ладен, дише и влага апсорбира. Широкиот избор на цврсти бои го олеснува коордизирањето на овие листови со постојните постелнини. Направени од 100% памук, овие 300 броеви со четкани листови со пребројување на конец обезбедуваат удобност за дишење и супериорна мекост, плус бонус перници . Опремениот лист има ткаенина опфатена широка боксерска лента еластична околу целиот раб за безбеден и совршен вклопување . патентираниот близнак /Twin XL опремени листови се протегаат за да се сместат и стандардни и близнаци и близнаци XL душеци. Овој производ е тестиран за штетни материи и ги исполнува стандардите 100 според сертификацијата OEKO-Tex®.

R

Им се допаѓа и на купувачите