.

.

Dearfoams fau Fur glused кабелска шема килим, црна, 27

Dearfoams fau Fur glused кабелска шема килим, црна, 27

DEN 519.84
Износ

Уживајте во ова прекрасно меко кадифен и пријатно крзно од крзно Dearfoams црна врежана кабелска шема за бања килим. Ова е сет со 2 парчиња вредност : Сет вклучува 2 килими со иста големина. Килими мерат 18 "x 27, " Совршена големина за која било просторија за големина. The Dearfoams врежаниот кабелски шема за бања ќе го искористи секое поставување бања и ќе ги има сите гости кои ќе го комплиментираат овој зачудувачки килим. Овие килими можат да се користат во која било просторија од куќата од бањи, просторија во прав, кујни, фоаје и спални соби. Килимите за бања се машини што се перат за леснотија на грижа. Завршете го вашиот пријатна простор со појавување на Dearfoams Room DÃ © Cor, продаден одделно достапен во разни бои : сива, црна, црвена, кафеава, сина боја. Уживајте во ова прекрасно меко кадифен и пријатно крзно од крзно Dearfoams црна врежана кабелска шема за бања килим. Ова е сет со 2 парчиња вредност : Сет вклучува 2 килими со иста големина. Килими мерат 18 "x 27", совршена големина за која било просторија со големина. The Dearfoams врежаниот кабелски шема за бања ќе го искористи секое поставување бања и ќе ги има сите гости кои ќе го комплиментираат овој зачудувачки килим. Овие килими можат да се користат во која било просторија од куќата од бањи, просторија во прав, кујни, фоаје и спални соби. Килимите за бања се машини што се перат за леснотија на грижа. Завршете го вашиот пријатна простор со појавување на Dearfoams Room DÃ © Cor, продаден одделно достапен во разни бои : сива, црна, црвена, кафеава, сина боја.

R

Им се допаѓа и на купувачите