.

.

1 DIA прилагодлива паксе двојна завеса сатен никел

1 DIA прилагодлива паксе двојна завеса сатен никел

DEN 2.00
Износ

Украсете го вашиот третман на прозорецот со шипка за завеси со еден инч со дијаметар. Оваа безвременска завеса за завеси носи софистициран поглед во вашиот дом. Лесно додадете класичен допир на вашиот третман на прозорецот со ова парче изјава. Исто така, достапно како единечна завеса за завеси. Вклучува : 1 "прачка со дијаметар, финалиња, хардвер за монтирање и загради. Проекција на шипки : 6,75". Заградата Количина : 4, Род Количина : 6. Конечно мерење : 4.625 "W x 3.75" H x 1,5 "D.

R

Им се допаѓа и на купувачите