.

.

Грејс женски широка ширина на горните кристали на горните кристали, пумпа за фустан од пети, сребро 7,5

Грејс женски широка ширина на горните кристали на горните кристали, пумпа за фустан од пети, сребро 7,5

DEN 558.40
Износ

Чувствувајте се гламурозно кога се лизгате на цветната Грејс жени со широка пумпа за фустани што е совршена за секоја посебна пригода. Оваа пумпа за затворена грб на оваа дама 3 "Високи потпетици има метално тело и горниот крцкав вамп на крцкање, нагласена со пенливи кристали на предниот дел од пети, ќе го комплетираат вашиот вечерен изглед. ** Купувачите на внимание ** Пронајдете голем избор на широка ширина Стилови на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на целата стока. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоциран во Fairfield NJу ерси, започна со производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговска марка (24 часовна удобна удобност , Peerage, Fuzzy и Floral) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна ширина (E) ширина од Фазпаз. Металик синтетичка. 3 "Висока потпетица. Peирка пети. Затворен назад. Гума ѓон. Плетенка вампи со кристали.

R

Им се допаѓа и на купувачите