.

.

Дебела диск ѓердан - вера надеж loveубов

Дебела диск ѓердан - вера надеж loveубов

DEN 3.33
Износ

Цврст не'рѓосувачки челик дебел диск ѓердан - вера надеж loveубов - цврст не'рѓосувачки челик - 22мм диск - Затворање на јастог од јастог - 20 -инчен ланец на јаже розови кутии дизајни, производство и пазари рачно завршени и современи накит направени од висококвалитетни материјали по достапни цени. Основана во 2011 година и со седиште во Бруклин, Newујорк, Пинк Бокс стана име на домаќинството во рачно изработени современи производи. Фондацијата на розова кутија е обликувана од неговите водечки принципи. Од нашата матична канцеларија ја повикуваме базата, до нашите канали за дистрибуција што го нарекуваме поле. Нашата мисија и основните вредности се повеќе од само зборови, тие се начин на живот. Нашата цел е да ги допираме животите на многу луѓе, да инспирираме, да мотивираме. Ние заработуваме за тоа што го добиваме, но правиме живот според она што го даваме.

R

Им се допаѓа и на купувачите