.

.

Центри за кујнски цедилка, PP пластична цедалка за храна, пурпурна, сина, зелена

Центри за кујнски цедилка, PP пластична цедалка за храна, пурпурна, сина, зелена

DEN 174.08
Износ

Оваа корпа за одвод е изработена од пластични материјали, лесна за чиста, издржлива и не е лесна за пробивање. Комплетот Colander е погоден за кујната - работи за одводнување на повеќето храна како тестенини, компири, зелен грав, моркови и други зеленчуци. Двојните рачки помагаат да ви дадат засилен баланс. Цврста рачка го олеснува држењето и ги задржува рацете суви додека се во употреба. Нашата модерна корпа за одвод на двојно слој е дизајнирана со дупки за одвод на дното, што го прави затегнувањето на храната лесно и брзо. Кујнски цедилка колондер 3 парчиња PP пластична храна за цедилка за храна Виолетова, сина, зелен материјал : стр. Боја : Виолетова/сина/розова. Големина : 30 x 25 x 12 cm / 1181 x 984 x 473 инчи. Вклучен пакет : 3x корпа за одвод. Безбедна машина за миење садови : Овој производ лесно се чисти, па дури и при исцедување на храна, можете да ја фрлите во машината за миење садови - само проверете дали го чувате на највисоко ниво. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите