.

.

Калтренд Предни Кофи Капаци За Камо Седишта за 2005 Година-Доџ Гранд Караван

Калтренд Предни Кофи Капаци За Камо Седишта за 2005 Година-Доџ Гранд Караван

DEN 2712.80
Износ

Калтренд Предни Кофи Капаци За Камо Седишта за 2005-2006 Доџ Гранд Караван|Караван-ДГ234-98КФ Шумски Влошки и Украси со / посебен потпирач за глава со армресткамо е еден од најжешките трендови во автомобилскиот стил. Ако уживате во активности на отворено или само сакате да ја џезирате внатрешноста на ВАШИОТ ТЕРЕНЕЦ, Џип или пикап, изберете една од опциите За покривање на камо седиштата На Калтренд. Изработена од цврста ткаенина слична на платно, Камо додава стил и издржливост за да одговара на вашиот животен стил. ПРЕЦИЗНО СЕЧЕЊЕ-Кофи со посебен потпирач за глава со потпирач за раце, Премиум навлаки за седишта Во стилот На Камуфлажа се прецизно исечени и прилагодени за фабричките спецификации на возилото. ЗАШТИТЕНИ СО УВ - нашите маскирни навлаки за седишта за автомобили имаат специјализирана ткаенина третирана СО УВ заштита, зачувувајќи го животот и изгледот на капаците на седиштата на вашето возило во годините што доаѓаат. Водоотпорен-Специјализираната ткаенина за покривање на седиштата за автомобили го содржи нашиот потпис Калтренд водоотпорен за да помогне во продолжување на животниот век и изгледот на капаците на седиштата. Одговара Изберете : 2005-2006 ДОЏ ГРАНД КАРАВАН 2005-2006 ДОЏ КАРАВАН и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите