.

.

Сафавиех Каденца Модерен Вртлив Бикаст Кожен Канцелариски Стол

Сафавиех Каденца Модерен Вртлив Бикаст Кожен Канцелариски Стол

DEN 2559.84
Износ

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Каденца Модерен Вртлив Бикаст Кожен Канцелариски Стол задолжителен за модерната канцеларија, овој современ вртлив канцелариски стол е инвестиција. Дизајниран за разноврсност, ја спојува удобноста на класичната фотелја со елегантни хромирани нозе и вештачка темно сива кожа за лесно движење и одржување. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка за долготрајна долговечност. Потребно е мало собрание. Точка Димензии : 21.5 во. W x 22.8 во. Д х 38 во. Х. Димензии Седиште : 19.5 во. В х 17 во. D. Висина на потпирачот за грб : 17,5 инчи. Минимална Висина На Седиштето : 35 во. Максимална Висина На Седиштето : 38 во. Капацитет на тежина : 250 фунти. Додатоци во животниот стил фотографија не е вклучена. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Редовно прашувајте со мека, сува крпа. Никогаш не користете подмачкани или третирани крпи на лакирани завршетоци. Некои завршетоци може да се избришат со влажна (не влажна) крпа, проследена одеднаш со триење со сува крпа за отстранување на отпечатоци од прсти и дамки. За постојани дамки, нежно исчистете со мека крпа и раствор од вода и благ сапун, проверете дали ќе го избришете сувото. Користете лепливи влошки за филц, подлоги и подлоги за да го заштитите вашиот мебел.

R

Им се допаѓа и на купувачите