.

.

Протокот на црн Носорог Формираше Алуминиумски Раб БРПД 6Х4. МН-БЛУ, 1790РПД126114У76А

Протокот на црн Носорог Формираше Алуминиумски Раб БРПД 6Х4. МН-БЛУ, 1790РПД126114У76А

DEN 2560.00
Износ

Црните Тркала Од Носорог ве покриваат од улиците до надвор од патот Со Ротирачки фалсификувани тркала, вистински тркала со монистра, фалсификувани моноблок тркала и 1-парче фрлени тркала за камион, ТЕРЕНЕЦ, кросовер, комбе и ХИВ.Знаеме дека интензивно се грижите за вашето возило. Знаеме затоа што се чувствуваме исто. Ова е причината зошто ние сме во бесконечна потрага да произведеме тркала кои се полесни, посилни, со злобен добар изглед, па дури и повеќе карактеристични завршетоци. Мислиме дека го поставивме стандардот за тркала за камиони и ТЕРЕНЦИ. Мислиме дека ќе се согласите.Црните Тркала од Носорог се родени Од јужноафриканското наследство и е именувана по тврдиот И моќен Црн Носорог, Икона на Африканската грмушка. Од нашето основање, Црните Тркала За Носорог се страстни да го заштитат нашиот истоименик и да ги поддржат напорите за зачувување што ќе помогнат да се заштити носорогот од истребување. Проток на црн Носорог Формиран Алуминиумски Раб БРПД 17Х9 6Х4, 5 МН-СИНА 12ММ, 1790РПД126114У76А. 1790РПД126114У76А. 6Х4, 5 шема на завртки. Материјал : Проток Формиран Алуминиум.

R

Им се допаѓа и на купувачите