.

.

Мека и Убава Ботаничка Ултра Негување Лајт Црм Навлажнувач оз. Цевка

Мека и Убава Ботаничка Ултра Негување Лајт Црм Навлажнувач оз. Цевка

DEN 127.52
Износ

Доживејте ултра Негување на природните масла и путери кои помагаат во навлажнување, поправка и зајакнување додека нежно ги штитат косата и скалпот од оштетување.Оваа Ултра Хранлива Хидратантна Крема Lite Cr erting me е совршена за природни кадрици, текстурирана коса и чувствителни скалпи за да се постигне неверојатно мазна, здрава испреплетена коса со сјаен сјај, тело и движење.Шеа путер и кокосово масло за постојано навлажнување. Арган за егзотичен сјај. Алое за дополнителна заштита. Маслиново масло и витамин Е за поправка и зајакнување. 2 Парчиња-6 Унца. Со Шеа Путер И Кокосово Масло,. За Сите Текстури На Косата,. Ултра-Негување.

R

Им се допаѓа и на купувачите