.

.

Тенк Блузи на какина за Жени Дозвола Женска Мода Без Ракави Врвови Со Тркалезен Врат Карирани Печатени Копчиња За Блуза Зделки Со Елеци

Тенк Блузи на какина за Жени Дозвола Женска Мода Без Ракави Врвови Со Тркалезен Врат Карирани Печатени Копчиња За Блуза Зделки

DEN 255.84
Износ

Женски Модни Врвови Со Кружен Врат Без Ракави Цврсти Секојдневни Кошули Копчиња За Блуза Вест ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, испратете порака до us.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење, Нов Изглед.3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Без Ракави.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени Врвови. Какина ЦМСХ Тенк Блузи За Женско Царинење Женски Модни Врвови Без Ракави Со Тркалезни Врат Карирани Печатени Копчиња За Блуза Зделки Со Елеци. Удобен материјал : мек за кожата, еластичен и дише, тенок фит, краток, удобен за носење, не е лесен за носење долго време. Различни големини : за да ви овозможат подобро искуство со абење, овие женски резервоари за житни култури имаат различни големини за да изберете, соодветни за повеќето жени и девојки, можете внимателно да ги прочитате деталите за големината во следниот опис или на сликите за да добиете соодветна големина за себе. Сите натпревари : овој резервоар може да се носи за поставување или само носење сам, совршен за совпаѓање со различни врвови, товарни панталони, панталони, фармерки, шорцеви, секојдневни панталони, здолништа и други задници, е суштинско парче. Применливи прилики : секси врвот е погоден и за внатрешни и за надворешни активности, совршен за секојдневна облека, секојдневно носење, вежбање, теретана, спорт, активности на отворено, јога, вежбање, фитнес, танцување, дружење дома, трчање, канцеларија, состанок, излегување, одмор итн. Можете да ја носите тркачката култура кога трчате, правите јога или други вежби во спортски клуб, практични во претстојното жешко лето. Совети за перење : Рачно или машинско перење. Препорачуваме ладна вода.

R

Им се допаѓа и на купувачите