.

.

Лејсихоп Машка Градина Сабо Чевли Сандали Летна Плажа Мода Лизга НА Влечки САД 7-9, 5

Лејсихоп Машка Градина Сабо Чевли Сандали Летна Плажа Мода Лизга НА Влечки САД 7-9, 5

DEN 239.84
Износ

Датум На Лансирање : 2021/01/22. Име На Брендот : Лацихоп. Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчиња. Боја : Бела, Црвена, Сина, Црна, Сива (По Избор). Големина : 40, 41, 42, 43, 44, 45 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : ЕВА. Надворешен материјал : ЕВА. Тип На Пета : Рамен. Прицврстување : Се Лизга На. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Низок Врв. Сезона : Пролет, Лето. Тип На Шема : Камуфлажа Печатени, Дупки, Глуждот Бенд. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Влечки (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). Повеќекратна Употреба : чевлите можете да ги користите за домашни влечки кога се релаксирате во вашиот дом, можете да ги носите овие чевли само одете на прошетка со вашето куче попладне исто така,можете да ги однесете овие чевли во градината или дворот или медицинската сестра,или едноставно да уживате во спортските активности како што се класата за пливање или вода. Пренослив : ултра лесен, удобен за да го земете на вашата чанта, згора на тоа, овие градинарски чевли користат висококвалитетен материјал може да се погрижат чевлите без мирис. Погоден за многу активности на отворено или домашни активности,како домашни влечки,како сандали на имате плажа посета,како туш,како базен чевли,салата чевли кога ќе се земе спортот,како медицинска сестра чевли кога ви треба.итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите