.

.

Најлонска Ткаенина Еластична Плетенка Соло Јамка Нараквица: Совршена Лента За Часовници Со Јаболка За Серија 3, 4, 5, 6 и СЕ

Најлонска Ткаенина Еластична Плетенка Соло Јамка Нараквица: Совршена Лента За Часовници Со Јаболка За Серија 3, 4, 5, 6 и СЕ

DEN 215.20
Износ

Марка : АНТХАУС ЕЛЕКТРОНСКИ. Карактеристики На Батеријата : Без Батерија. Материјал : Најлон. Тип на затворач : затворач За Распоредување. Најлон Ткаенина Еластична Плетенка Соло Јамка Нараквица : Совршен Епл Часовник Бенд За Серија 3, 4, 5, 6, 7 & СЕ.

R

Им се допаѓа и на купувачите