.

.

Виикеи Менс Панталони Клиренс Плус Големина Панталони Мажи Панталони За Мажи Спорт Чиста Боја Завој Обични Лабави Панталони Со Врвки Шорцеви Панталони

Виикеи Менс Панталони Клиренс Плус Големина Панталони Мажи Панталони За Мажи Спорт Чиста Боја Завој Обични Лабави Панталони

DEN 2.67
Износ

● Корисноста, удобноста и стилот се здружуваат за класичен фаворит. Овие машки панталони помагаат да се обезбеди целодневно ладно чувство со неговата лесна ткаенина што ја отстранува влагата со опуштено вклопување што ве одржува на најудобно без разлика дали се движите наоколу или лежите наоколу, носете ги на работа, во движење или кога ја правите вашата омилена активност! Viikei Менс Панталони Дозвола, Плус Големина Панталони Мажи. Панталони За Мажи, Машки панталони. Машки Панталони Обични Панталони,Машки Панталони Секојдневен. Машки Панталони Опуштено Вклопување,Машки Панталони Тенок Фит. Плус Големина Панталони За Мажи, Машки Плус Големина панталони. ● Материјал : 98%Памук, 2%Спандекс. ● Нега : машина за перење. € Земја На Потекло : Увезени. € Големина : XXL. € Боја : Виолетова. Quit : Директно. € Пораст : Среден пораст. € Големина : S Големина. : Самл САД : 2 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4 ЕУ : 3234 Половината : 70см/27.56 "Колк : 100см/39.37" Должина : 54см/21.26 " Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 36 Половината : 73см/28.74 "Колк : 104см/40.94" Должина : 55см/21.65 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 40 Половината : 76см/29.92 "Колк : 108см/42.52" Должина : 57см/22.44 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Половината : 79см/31.10 "Колк : 112см/44.09" Должина : 56см/22.05 " Големина : ХХЛ Големина. : 2x-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 42 Половината : 82cm/32.28 "Хип : 116cm/45.67" Должина : 58cm/22.83 " Големина : XXXL Големина. : 3x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 44 Половината : 85cm/33.46 "Хип : 120cm/47.24" Должина : 59cm/23.23 " Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 46 Половината : 88cm/34.65 "Хип : 124cm/48.82" Должина : 60cm/23.62 " Големина : XXXXL Големина. : 5 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 48 Половината : 91cm/35.83 "Хип : 128cm/50.39 " Должина : 61cm/24.02". € КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Премиум мек материјал, мала тежина и свеж и ладен во лето. 2. Мода и Секојдневен лесен за усогласување со разни Маици. 3. Повеќе бои, Удобно чувство, тоа е совршен Избор за вас. 4. Погоден за различни прилики, заштедувајќи ви време да најдете облека. 5. Едноставниот и удобен стил прави да се чувствувате опуштено во секое време. € БЕЛЕШКИ *поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, вистинската боја на предметот може да има мала разлика. * Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење . *Ви благодариме за вашето љубезно разбирање.Можете да не контактирате за било какви прашања во врска со производите. Се надеваме дека ќе ви дадеме среќно шопинг искуство!.

R

Им се допаѓа и на купувачите