.

.

DesignArt 'Апстрактниот космос на традиционалниот wallиден часовник на шарени цвеќиња

DesignArt 'Апстрактниот космос на традиционалниот wallиден часовник на шарени цвеќиња

DEN 239.68
Износ

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој црвен традиционален часовник на wallидот на кругот. се печати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, овој апстрактен космос на часовникот за разнобојни цвеќиња пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој цветен преголем часовник е достапен во различни големини и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во круг 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

R

Им се допаѓа и на купувачите