.

.

Лесна улица Арвен Атлетик седнати високи чизми

Лесна улица Арвен Атлетик седнати високи чизми

DEN 608.00
Износ

Атлетската вратило на Арвен Плус од Лесна улица дава изјава со уникатна комбинација на алатка. Подвлечената ниска потпетица и лентите за закопчување додаваат декоративен елемент на овој стилски чизми. Удобно за целодневно носење со својата лесна, флексибилна надворешна плоча и перничето. 1,75 инчи блок -потпетица. Мулти текстуриран горниот дизајн. Орнамент на тока. Истегнете за вклопување и удобност. Подготвена влошка. Атлетски плус вратило.

R

Им се допаѓа и на купувачите