.

.

Converse Converse Kids Season на Чак Тејлор Ол Starвезда Висока Топ

Converse Converse Kids Season на Чак Тејлор Ол Starвезда Висока Топ

DEN 367.84
Износ

Converse Kids Chuck Taylor All Star Hi Casual Shoeyour Little е сигурно да го сака шареното платно Converse Chuck Taylor All Star Dinoverse High Top Casual Casues. Одликувајќи се со забавна горната и кул силуета со висок врв, овие патики се лесни за носење и лесни за спарување! Силуета со висок врв. Горниот дел од платното. Вулканизирана шарена гумена мида и капаче за пети / заболување на договори низ целиот свет.

R

Им се допаѓа и на купувачите