.

.

Правда девојки со висока половината моден танц со целосна должина хеланки, големини XS-XL

Правда девојки со висока половината моден танц со целосна должина хеланки, големини XS-XL

DEN 160.00
Износ

Подобро од вашето основно нозе. Овие детали за глуждот додаваат дополнителен пламен во колекцијата за нозе. Без разлика дали сте танчер или гимнастичар, постои опција за вас! Носете ги за да вежбаат или за секојдневно носење - тие ќе станат омилен пар! АОП цветни нозе. Голем половински нозе за дополнително покривање и поддршка. Изберете го облачно Хедер ако сте танчер или класична црна боја ако сте гимнастичарка. Детали за глуждот додадени за дишење и покачување на класичното нозе. 95% полиестер, 5% спандекс. Препорачана грижа : Машинско миење ладно, со слични бои. Деликатен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско. Не пеглајте.

R

Им се допаѓа и на купувачите