.

.

Атлетски дела момчиња руно екипаж и џемпери сет, 2-парчиња, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња руно екипаж и џемпери сет, 2-парчиња, големини 4- & хаски

DEN 1.00
Износ

Овој сет со две парчиња сет за вашето момче има џемпер на екипаж и џемпери направени во меко руно за целодневна удобност. Со ребрести манжетни и лента за половината што ја држи нивната форма, оваа облека на момчињата е совршен за него во студени температури. Вклучува 1 џемпер и 1 пар панталони. Маичка за џемпери : стил на пуловер; екипаж; долги ракави. Џемпери : стил на влечење; Еластична половината. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Комплетите за џемпери и џемпери на момчињата поставени од атлетски дела.

R

Им се допаѓа и на купувачите