.

.

Данскин сега - женски плус органски памук Раглан ти

Данскин сега - женски плус органски памук Раглан ти

DEN 224.00
Износ

Инспирацијата за балет додава убав допир на овој органски тренинг со памук. Активна облека за жени. Органски памук. Деколте инспирирано од балет. РАГЛАНСКИ КАПСКИ РАБОТИ. Ткаенина : органски памук, спандекс. Грижа : машинско миење; Трбајте суво. Исто така достапни во повеќето продавници на Вол-Март.

R

Им се допаѓа и на купувачите