.

.

Њубери Црвено Злато Мал Правоаголник Килим-Боја: Црвено Злато, Дизајн: Преодна, Форма: Мал Правоаголник, Големина: 3'5'

Њубери Црвено Злато Мал Правоаголник Килим-Боја: Црвено Злато, Дизајн: Преодна, Форма: Мал Правоаголник, Големина: 3'5'

DEN 0.33
Износ

Драматични изјави за неутрални простории на кои им е потребен пица, експлодираните цветни и медалјонски дезени во колекцијата Њубери на Сафавиех работат подеднакво добро во дневната соба, спалната соба и трпезаријата.  Моќ-се појави Во Турција на издржлив, лесен полипропилен за нега, овие прекрасни килими се исто така идеално решение за украсување на области со голем сообраќај во домот. Боја : Црвена/Златна. Големина : 3 'Х 5'. Форма : Мал Правоаголник. Изградба : Моќта Се Наѕираше. Влакна/Завршница : Полипропилен. Поддршка : Моќните Килими Не Користат Материјал За Поддршка На Долната Страна На Тепихот. Тенок Слој Латекс Се Нанесува На Долната Страна На Тепихот За Цврсто Прицврстување На Предивата На Место. Овој Латекс Слој Е Практично Невидлив И Не Се Смета За Придружен Материјал. Висина На Купот(Во Инчи) : 0,5. Тежина На Предметот : 2.79. ЗЕМЈА НА ОРГИН : Турција.

R

Им се допаѓа и на купувачите