.

.

Ступел Индустрии Мотивациски Потресени Останете Позитивни Шармантни Цветови Платно Ѕидна Уметност Од Ким Ален

Ступел Индустрии Мотивациски Потресени Останете Позитивни Шармантни Цветови Платно Ѕидна Уметност Од Ким Ален

DEN 2.67
Износ

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да виси без потреба од инсталација. Да не зборуваме, во оваа големина, сигурно ќе биде фокусна точка на секоја просторија! Димензии : 30 х 1,5 х 40 Инчи. Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди. Печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа рачно сечеме и го истегнуваме преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Дизајн на Ким Ален

R

Им се допаѓа и на купувачите