.

.

Девојки од француски тост карирани скокач на вратот

Девојки од француски тост карирани скокач на вратот

DEN 543.68
Износ

Ништо не вели „назад на училиште “ како овој скокач фустан во безвременски кариран со предни плети, подготвени да се спарат со јака од Питер Пан и балетски станови (или патики од маица и платно). Не брчкајте повеќе ткаенина за лесна нега. Задниот патент. Пристрасен појас.

R

Им се допаѓа и на купувачите