.

.

Биг Лебовски Краток Ракав Графички Маичка

Биг Лебовски Краток Ракав Графички Маичка

DEN 0.67
Износ

Оваа колекција го содржи Големиот лебовски, омилен и култен класик на сите времиња за двајца мажи со исто име. Едниот тргнува да ја спаси сопругата на трофејот, а другиот сака да му врати за уништениот килим. Без разлика дали претпочитате едниот Или другиот Лебовски, овие стилови се совршена работа за носење кога одите во своја луда авантура. Возрасни унисекс графички екипажот вратот маица. Грижа : машинско перење и сушење. За ваша удобност ознаките на вратот се отпечатени на екранот.

R

Им се допаѓа и на купувачите