.

.

Колекцијата Ступел Домашен Декор Наутичко Знаме Азбука Преголема Врамена Гикли Текстурирана Уметност, 1. 20

Колекцијата Ступел Домашен Декор Наутичко Знаме Азбука Преголема Врамена Гикли Текстурирана Уметност, 1. 20

DEN 0.67
Износ

Прво дојде дрво, потоа дојде платно, а сега ја воведуваме Нашата " Врамена Ѕидна Уметност Со Текстура На Гикли. Започнуваме со литографија giclee монтирана на дрво и ја завршуваме со текстурирана завршница со мозочен удар со четка. Сепак, не застанавме тука додека го вклопувавме во рамка од зрно дрво од дрво со дебелина од 1,5 инчи за да додадеме длабочина и димензија. Спремен за бесење. Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи врамени. Преголемата Рамка Од Абонос Со Дебелина Од 1,5 Инчи Дава Инстант Димензија На Предметот. Акрилната Текстурирана Завршница Дава Рачно Изработено Чувство. Дизајн На Дафне Полсели.

R

Им се допаѓа и на купувачите