.

.

Печат Крст Бод Комплет 11.75 X11. 75 - Јагне И Зајак

Печат Крст Бод Комплет 11.75 X11. 75 - Јагне И Зајак

DEN 3.00
Износ

РИОЛИС-Комплет За Вкрстен Бод Со Јагнешко И Зајачко Броење. Изразете ја вашата љубов кон уметноста и занаетите со овие прекрасни комплети за вкрстени шевови! Најдете тематски комплет за секој вкус! Овој пакет содржи една табела во боја, 10 гроф Цвајгарт аида ткаенина за вкрстен бод со претходно печатена позадина, Сафилна волна и акрилни нишки (19 избрани бои), една игла, табела во боја и упатства. Завршена Големина : 11, 75х11, 75 инчи. Увезени. Риолис Печат Крст Бод Комплет 11.75 "X11. 75" - Јагне И Зајак (10 Брои).

R

Им се допаѓа и на купувачите