.

.

Бесплатно собрание женски ретро фармерки

Бесплатно собрание женски ретро фармерки

DEN 1.33
Износ

Фармерните фармерки на слободното склопување, retretro на сите вистински места со висок половината и широка, разгорена нога, нудејќи ласкава, лесно вклопување низ колковите и бутовите. Исклучиво на. Материјал : 89% органски памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. Одговара : Опуштено вклопување низ нозете. Подигнување и инсејм : Висок пораст; приближно. ИНСЕАМ : 27 ". Затворање : поштенски предмети со затворање на копчињата. џебови : џебови за истегнување на лепенка обезбедуваат внатрешна поддршка низ предниот дел на фармерките за ласкаво вклопување; џебови од задник. Ретро фармерки од пламен за жени од слободно собрание. Повеќе стил, поодржливо. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style- Продавница/7552000 воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

R

Им се допаѓа и на купувачите