.

.

Детето на моите девојки на моето девојче со 4 парчиња со кратки ракави со кратки ракави и долги пантами за пижама, сет, големини 4-8

Детето на моите девојки на моето девојче со 4 парчиња со кратки ракави со кратки ракави и долги пантами за пижама, сет, големини

DEN 0.33
Износ

Сè што сакате за ноќните PJs во еден сет! Од моето дете на Картер, овој пижами од 4 парчиња за девојчиња е направен за мешање и враќање на забавата во спиење. Направено од 100% памук, овој сет е удобен, дише и полн со возбуда што вреди да се сонува .. Ова е направено со истиот доверлив квалитет како Картер и Стандард 100 од Оеко-Текс, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. 2-пакет сет. Кратки ракави. Покриена еластична лента за половината за удобно вклопување. шорцеви и пантолона со целосна должина. 100% памук. Забава, печатење на сите. Опседнат трим. Големини 4-8. Стандард 100 од Оеко-Текс 20.hus.39362.

R

Им се допаѓа и на купувачите