.

.

Tootsie овошје џвака Велигденска корпа за филер банка разновидни џвакани овошни вкусови оз

Tootsie овошје џвака Велигденска корпа за филер банка разновидни џвакани овошни вкусови оз

DEN 2.33
Износ

Овошје џвакајте Велигденска корпа за филер банка 4 мл. Совршено пополнување на Велигденска корпа. Банките се исполнети со индивидуално завиткани, бонбони со големина на залак во пет овошни вкусови : цреша, лимон, портокал, ванила и вар. Повторно употреблив пакет со слот за монети ви овозможува да заштедите за иднината откако ќе уживате во џвакањата со овошје од тоши! Овошје џвакај Велигденска корпа за полнење 4 мл . Пет овошни вкусови : цреша, лимон, портокал, ванила и вар. Одлично за велигденски корпи, забави во училницата, подароци и многу повеќе. Бесплатно од кикирики и без глутен.

R

Им се допаѓа и на купувачите