.

.

Атлетски дела женски атлетично јадро плетеа капри Пант

Атлетски дела женски атлетично јадро плетеа капри Пант

DEN 319.68
Износ

Инстант леснотија. Проверете. Овие удобни плетени капри од атлетски дела се предодредени да бидат ваш нов викенд. 57/38/5 BCI памук/полиестер/спандекс дрес; . Женски капри панталони; . Повлечен стил со врзана вратоврска на половината; . Машинско миење ладно; Одделно или со како Колос; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Средно железо кога е потребно. Направено во Индонезија.

R

Им се допаѓа и на купувачите