.

.

Росел Бојс печати шорцеви, големини 4-18

Росел Бојс печати шорцеви, големини 4-18

DEN 2.33
Износ

Оценете го овој додаток на гардеробата на вашето атлетско момче-шорцеви за влечење од Расел со отпечатоци од контраст. Совршено за вежбање или ладни денови на лежење и релаксирање, овие шорцеви на овие момчиња се изработени во удобна ткаенина за целодневно носење. Материјал : тело : 60% полиестер/40% рециклиран полиестер; ТРИМ : 50% полиестер/50% рециклиран полиестер; Pocketебни кеси : 100% полиестерска микро мрежа. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Контраст отпечатоци. Повлечете печатени шорцеви за момчиња од Расел.

R

Им се допаѓа и на купувачите