.

.

Samsung Galaxy J Carbon Fiber Thard Shell Case во црна боја

Samsung Galaxy J Carbon Fiber Thard Shell Case во црна боја

DEN 2.00
Износ

Користење на чист метален преден капак : предниот капак не'рѓосувачки челик, отпорност на абразија, метална едноставна смисла е боја во завртки без дрво за инсталирање : едноставен приклучок во дизајн, без проблеми со завртки. Обезбедување на апсорбирање на шок, анти гребнатини и распрскувани со меко удобно чувство на допир. Сите во еден дизајн на школка, избегнувајте го ефектот на затворен сигнал за формирање на метал, во исто време ви нуди погодност филмот забава и деловна канцеларија. Четворица супериорна заштита : не'рѓосувачки челик фронт куќиште, рамка за монтирање од не'рѓосувачки челик, тврда рамка за заштита на TPU, не'рѓосувачки челик x Дизајн на задниот вилушка Дизајн од не'рѓосувачки челик.икстински невидлив вграден во магнетна метална плоча дизајниран заштитник на телефон. Лесно за поврзување и отстранување на телефонот од монтирање и држач за магнетски автомобил од една страна при возење. Овој Samsung Galaxy J3 (2018) Случајот со тврда школка со јаглеродни влакна во црна боја е одлична заштитна ставка за покривање со намалена цена под 10 долари што не можете да ги пропуштите. Користење на чиста метална преден капак : предниот капак леење од не'рѓосувачки челик, отпорност на абразија, метална едноставна смисла е бесплатно завртки за боја на дрво за инсталирање : едноставен дизајн на приклучок, без проблеми со завртки . Обезбедување апсорбирање на шок, анти-гребени и Shatter Proof со меко удобно чувство на допир . Сите во еден дизајн на школка, избегнувајте го ефектот на метал формирање на затворен сигнал, во исто време ви нуди погодност филмот Забава и деловна канцеларија . Четири супериорна заштита : Не'рѓосувачки челик предно куќиште, монтирање од не'рѓосувачки челик Рамка, тврда рамка за заштита на TPU, не'рѓосувачки челик x задниот вилушка дизајн не'рѓосувачки челик . Ексклузивна невидлива вградена магнетна метална плоча дизајниран телефонски заштитник . лесен за поврзување и отстранување на телефонот од магнетниот автомобил и држачот од една страна кога возите.

R

Им се допаѓа и на купувачите