.

.

Машка село на Мио Марино солиден Оксфорд

Машка село на Мио Марино солиден Оксфорд

DEN 2.00
Износ

Мио Марино конечно го донесе ова во реалност, сега можете да уживате во атрибутите на двете, патики и чевли во еден, уживајте во отскокнување и слободно време на патики со овие густи стилски мермерни гумени ѓон и истовремено „вклопени“ додека ги носите вашите Омилена облека за фустани со овие стилски чевли во Оксфорд за мажи. Затоа, ние нудиме 45-дневна политика за враќање со дополнителна гаранција од 180 дена. Mio Marino Passion - Нашата мисија е да им обезбедиме на нашите клиенти најзгодно искуство за купување и да ве задоволиме со класичните чевли на мажите што ги избравте. Купувајте без ризик и кога е потребно, искористете ја нашата неверојатна политика за размена и враќање. Кутија за чевли со резолуција, претставена за чевли, претставена со прецизна талент- е подарок што вашиот човек сигурно ќе го обожава. Презентиран со внимание - Подарок со убов со чевлите за обичен фустан на мажите! Сите чевли се сместени во еднократна торба за патувања, така што можете да патувате со леснотија и да ги истражувате „местата“ - искуство со потпис. Покрај тоа, сите наши артикли имаат 180 дена гаранција. Новиот кодекс на облекување - ова е модерен преуредување на тврди фустани чевли што треба да се „пробијат“ додека страдаат, одговараат на овие деловни чевли за мажи со мажите со вашата формална облека и забавно носење.Омилен за сите времиња - гледајте го неверојатниот ефект на тоа како „чевли“ може да го трансформира целиот ваш изглед, без разлика дали ги носите вашите обувки како машки чевли за фустани или машки модни патики, тоа ќе ја потресе вашата облека со уникатен пресврт прилагодувајќи се на комбинацијата на Трендовски секојдневен или едноставен фустан, не може да се добие поверојатно разноврсен. Бидете смело во стил каде што чевлите за фустани за мажи се повик .

R

Им се допаѓа и на купувачите