.

.

Миленичиња Прва MLB Miami Marlins Најлон бејзбол јаже играчка играчка, лиценцирана од MLB, тешка и трајна играчка

Миленичиња Прва MLB Miami Marlins Најлон бејзбол јаже играчка играчка, лиценцирана од MLB, тешка и трајна играчка

DEN 0.33
Износ

MLB лиценцирана играчка за кучиња од маскота вашето куче треба да игра !! Значи, наместо да ги добиете оние здодевни, старомодни играчки, играчки во Конг, Мултипет Дакворт или Чакит .. Сега можете да ги купите овие играчки за супер кул кучиња на MLB! Оваа играчка обезбедува часови на забава за вас од уникатни и шарени артикли за облека до забавни и разиграни играчки и додатоци. Работејќи со најновата технологија, нашите креативни дизајнери избираат од најквалитетни материјали за да обезбедат трајна, уникатна и иновативна стока за миленичиња. Нашите фабрики ги следат највисоките стандарди на упатства за безбедност за да обезбедат безбедност на вашето домашно милениче, истовремено обезбедувајќи долготраен производ. Прво лиценцирани производи за миленичиња од домашни миленици. Карактеристики : MLB лиценцирана играчка за кучиња од маскота. Направени со специјални меки кадифни материјали, поли-исполнети со 5 пискавици лоцирани во 5 сегменти на оваа играчка за гасеници. Везење на логото на тимот на долниот дел, дизајн на бод за бејзбол на 4 -те долни делови и супер симпатичен цртан филм од маскота за горниот дел!. Оваа играчка со кадифен кучиња во форма на бејзбол е совршена за вас и вашето спортско кученце за да го развеселите вашиот омилен спортски тим!.

R

Им се допаѓа и на купувачите