.

.

Justice Girls Girls Hooded лесна реверзибилна целосна јакна за поштенски школки, големини 5-18

Justice Girls Girls Hooded лесна реверзибилна целосна јакна за поштенски школки, големини 5-18

DEN 2.00
Износ

Останете пријатни оваа сезона со Justice Girls лесна јакна со целосна поштенска школка! Оваа симпатична јакна се одликува со faux крзно дно и симпатичен џеб на градите - совршен за чување на сите нејзини технолошки додатоци. Со симпатичното везено лого, ова е сигурно да ја загрее нејзината зимска гардероба! Спарете го со нејзината омилена облека за правда за изглед исто толку уникатна колку што е. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Худ. Затворање : патент. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Дијагонални џебови. Карактеристики : Реверзибилен, шерпа-обложен, технолошки џеб на градите. Правда лесна реверзибилна јакна за девојчиња. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.

R

Им се допаѓа и на купувачите