.

.

Вредност 3'x16. 4 'Заштита Балкон Капак Покрие Црн Екран Градина Штит Приватност Двор Тревник И Градина Заштита Од Сонце Нето Балкон Покрие Приватност Екран 3'x16, 4' Црна

Вредност 3'x16. 4 'Заштита Балкон Капак Покрие Црн Екран Градина Штит Приватност Двор Тревник И Градина Заштита Од Сонце Нето

DEN 0.33
Износ

Карактеристика : Капакот На Екранот За Приватност На Балконот е изработен од 210 GSM HDPE ткаенина, издржлив за употреба! Тоа може да биде крпа за сенка/екран за приватност/шилд за двор/крема за сончање кај различни носители, како силно сонце сончева светлина, топла температура, влажност, дожд, снег!Видливоста На Капакот На штитот од балкон во црна боја е lower.It е поекономичен и лесен начин за добивање приватност!Капакот на балконот спречува оштетување на штетните ув сончеви светла до 99%.Црниот балкон материјал може да го блокира жешкото сонце да навлезе низ.Јажињата и кабелските врски се двојно осигурување за лесна инсталација! Засилените рабови се двојно зашиени за да спречат солзи!Големина : 3'x16, 4'(500*90см); Боја : Црна/Сива/Сива бела. Помогнете ви да имате подобар поглед на домот/градината со нашата покривка на балконот! Ве молиме внимателно измерете го вашиот балкон пред да го купите!1pc x Капак+1st x врзување+12pcs x кабел врски Функција : Капакот На Екранот За Приватност На Балконот е изработен од 210 GSM HDPE ткаенина, издржлив за употреба! Тоа може да биде крпа за сенка/екран за приватност/шилд за двор/крема за сончање кај различни носители, како силно сонце сончева светлина, топла температура, влажност, дожд, снег! Долги Капаци За Славини За Зимски Капаци За Надворешни Аспекти На Каучот За Лежалки. Јажињата и кабелските врски се двојно осигурување за лесна инсталација! Засилените рабови се двојно зашиени за да спречат солзи! Цевка Затоплувачи Заврши Троседот Покрива Движат Шпигот Господар. 1pc x Покритие+1set x врзување+12pcs x кабел врски Круг Троседот Капак Зимзелени Славина 13 во Лаптоп. Видливоста На Капакот На штитот од балкон во црна боја е lower.It е поекономичен и лесен начин за добивање приватност! Без Капак На Каучот За Лизгање Капакот На Главата На Каучот Покрива 58 Инчен Капак За Скара. Капакот на балконот спречува оштетување на штетните ув сончеви светла до 99%.Црниот балкон материјал може да го блокира жешкото сонце да навлезе низ. Капаци на каучот за Складирање Церади За Автомобили За Зимска Изолација на Тапа на Отворено.

R

Им се допаѓа и на купувачите