.

.

Фармерки со Софија од Софија Вергара, Pepенски Peplum Top со вратоврска рамо

Фармерки со Софија од Софија Вергара, Pepенски Peplum Top со вратоврска рамо

DEN 2.33
Износ

Топлото време повикува на стил без ракави како овој врв на врвот од Софија Вергара. Врзете ленти за рамо, тресејќи се на половината и ласкавиот пилум полите го воздигнуваат вашиот секојдневен стил за да ги трендираат нови височини. Лизгајте се на омилените фармерки од сандали и Софија (се продаваат одделно) за викенд-достоен изглед што ќе го сакате. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : El Clima Caluroso Invita a un un estilo sin manga como la blusa tipo peplo de sofia vergara. Con tiras anudadas sobre los hombros, drapeado en la cintura y un ruedo tipo pepo peplo uperecedor que viena tu estilo de diario a nuevas alturas. Lúcela con tus sandalias preferidas y los jeans sofia (se venden por saptoado) para un un estilo leajado que te encantará. Ексклузивен en. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс/98% полиестер, 2% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 'и носи големина S/la Modelo Mide 5ʹ9ʺ y Viste Una Talla Pequeña „S“. Fit : Опуштено/Тале Холгадо. Деколте : V-Neck/Cuello En V. Затворање : Стил на пуловер/Pulóver Pulóver. Ракави : Манга без ракави/грев. Ockебови : Ниту еден/грев болилос. Карактеристики : Кросовер фронт; ленти за само-вратоврска; еластична половината со тресење од предната страна; peplum полите; ПРИНТ/Френте Крузадо; Tirantes Ajustables Sobre Los Hombros; Cintura alástica con drapeado al Frente; Рудо Типо Пепло; estpamdado комплетно. Peенски врзани раменици на врвот од фармерките на Софија Вергара. Земете го од самата Софиа : „Обидот за нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

R

Им се допаѓа и на купувачите