.

.

Растојание Машка Цврста Плетена Панталона

Растојание Машка Цврста Плетена Панталона

DEN 2.00
Износ

Повторете го вашиот тим од самрак до зори со Овој Чикаго Мечки Роамер Плете Резервоарот Врвот И Шорцеви Во Собата Од Концепти Спорт. Лесниот материјал го прави овој сет пријатна опција за спиење. Со печатена тимска графика, оваа духовна опрема ќе инспирира соништа за возбудливи победи На Чикаго. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Појас со врвка за влечење. Официјално лиценциран. Увезени. Графика за печатење на екранот. Бренд : Концепти Спорт. Краток ракав. Сублимиран дизајн. Материјал : 92% Полиестер/8% Спандекс. Машинско перење, сува сува ниска. Inseam на големината и мерки прибл. 3''. Сетот вклучува резервоар и шорцеви.

R

Им се допаѓа и на купувачите