.

.

Handsенски фау велур јазол каиш со високи потпетици

Handsенски фау велур јазол каиш со високи потпетици

DEN 658.72
Износ

Покажете едноставен и шик изглед со плетенка со отворени пети од Brinley Co. Овие чевли со високи потпетици имаат мека обоена факс-велур со стилски детали за јазол на отворените прсти. Затворените потпетици се нагласени со закопчани ленти за глуждот. Бринли Ко. Материјал : Горниот материјал е направен со врвен велур. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : Овие чевли имаат 4 "потпетици на стилоти. Висина на платформата : Овие чевли имаат платформа од 0,37". Ширина : Средна. Поставена : Нема постава. Единствено : Овие чевли со високи потпетици со отворен пети се конструирани со гумен ѓон. Подножје : малку постепено. Горна/надворешна материјал : Фаукс велур/гума. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

R

Им се допаѓа и на купувачите