.

.

Сонувачи од деби женски пом пом кардиган

Сонувачи од деби женски пом пом кардиган

DEN 591.84
Износ

Поставете го срцето поставено на овој кардиган од деби покриено со помпоми во форма на срце со класичен ребрестиот облик. Моделот е 5’10 и носи големина M. Преголемо вклопување. Отворен фронт. Сите детали за помпом во форма на срце. 100% акрилик. Миење на рацете. Увезени. Срце Помпом кардиган за жени од деби. Земја на потекло : Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите