.

.

Детето на моето момче на Картер, бебето со рид, кардиган со долг ракав, каросерија за кратки ракави и панталони, сет, сет

Детето на моето момче на Картер, бебето со рид, кардиган со долг ракав, каросерија за кратки ракави и панталони, сет, сет

DEN 169.28
Износ

Слој на убовта. Пријатна кошула со џемпери се парови совршено со сладок каросерија под и меки, плетени панталони. Сетот на моето новородено бебе Кардиган на Картер е одлично за оние студени денови. Достапно за бебиња на возраст од NB-24 M. 3 парчиња сет со кардиган, пантолона и каросерија. Забавна уметност и отпечатоци.

R

Им се допаѓа и на купувачите