.

.

Атлетски работи женски банџиски патики, широка ширина на располагање

Атлетски работи женски банџиски патики, широка ширина на располагање

DEN 383.84
Износ

Ажурирајте ја активната гардероба со атлетски работи патики. Се одликува со дизајн на тркалезни пети и нуди поддршка додека сè уште изгледа стилски. Овие чевли можат да се носат за активен животен стил или секојдневна употреба, бидејќи ги спарувате со јога панталони за обичен, удобен изглед. Со банџиите за лесен стил на вклучување, овие патики се достапни во различни големини и исто така доаѓаат во широка ширина, за да можете да го најдете идеалното вклопување. Материјал : Полиестер/полиуретан горен; Надзола на полиестер/етилен-винил ацетат. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : стил на лизгање со ленти за банџи. Карактеристики на удобност : тркалезна пети; Горниот дишење; Подготвено стапало; не-обележување ѓон. Покани за жени со банџи од атлетски дела.

R

Им се допаѓа и на купувачите