.

.

Лесни работи од лесна улица МекКлај, женски отпорен на работа во Оксфорд, работа чевли

Лесни работи од лесна улица МекКлај, женски отпорен на работа во Оксфорд, работа чевли

DEN 3.00
Износ

Наменето за луѓето во движење, Мекинли од Лесни работи од Easy Street ви нуди цел ден удобност преку ексклузивен систем за удобност Easy Motion Pro, отстранлив анти-микробно стапало на лесна лизгање и надворешна плоча отпорна на нафта. Страничното затворање и деталите за банџи ви овозможуваат лесно да го лизнете Мекинли од лесни работи. 1 "потпетица. Отстранлив анти-микробно стапало. Отпорна на лизгање и надворешна плоча отпорна на нафта. Ексклузивен систем за усогласеност Easy Motion.

R

Им се допаѓа и на купувачите