.

.

Софија ги заплашува од Софија Вергара женска и женска плус големина плетена миди наметка

Софија ги заплашува од Софија Вергара женска и женска плус големина плетена миди наметка

DEN 1.00
Износ

Концептот е едноставен, ефектот е толку сонуван. Софија интимира исклучително мека хемија ноќна куќа во задебелен принт, става елегантен спин на вашата колекција за облека за спиење. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : El Concepto es Sencillo; Ел Ефекто, Маравилозо. El Camisón Supersuave de Sofia Intarmate Presenta un un estampado atrevido que le da un toque de elegancia a tu colección de ropa para dormir. Ексклузивен en. Материјал : 93% модал/7% спандекс/93% модал; 7% LICRA. Грижа : Машината за перење/лавар. Земја на потекло : Увезен/Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’9” y viste una talla pequeña „s“. Fit : Современа силуета А-линија/модерно, силуета акампанада. Должина : 48 "Долга од центарот на задниот врат за големина S/largo de 48" desde el centro de la parte posterior para la talla pequeña "s". Затворање : Стил на пуловер/Estilo Fácil de Poner. Ракави : без ракави со тенки, прилагодливи ленти/грев манга con tirantes fins y ajjustables. Ockебови : Ништо/Нингуно. Карактеристики : V-врат со сатенска трим; печатење на сите; странични парчиња и супер-меко чувство/cuello en v con ribete sedoso; estampado con мотивира де ретазос; Abertura de Lado y Una Textura Supersuave. Надградете го вашето време на застој : Ништо не вели пријатно-шик подобро од новата облека за зачувување и облека за спиење од Софија Вергара/Нада Тиен Ун Ен Елило Тан Кмодо и Елеганте Комо Ла Нуева Колечин де Ропа Пара Дормир де Софија Вергара . Софија заплашува од софија вергара печатење хемија за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени за жени .

R

Им се допаѓа и на купувачите